Raspored Gojevići:

  Ponedjeljak, 6. travnja Utorak, 7. travnja Srijeda, 8. travnja Četvrtak, 9. travnja Petak, 10. travnja
1. sat VJERONAUK LIKOVNO  POVIJEST  NJEMAČKI  TiZK
2. sat HRVATSKI PRIRODA TiZK MATEMATIKA  
3. sat MATEMATIKA PRIRODA TEHNIČKO  GLAZBENO HRVATSKI
4. sat MATEMATIKA HRVATSKI GEOGRAFIJA INFORMATIKA  HRVATSKI
5. sat HRVATSKI MATEMATIKA  ENGLESKI INFORMATIKA  POVIJEST
6. sat NJEMAČKI  VJERONAUK  ENGLESKI  VJERONAUK  ENGLESKI

Raspored Fojnica:

  Ponedjeljak, 6. travnja Utorak, 7. travnja Srijeda, 8. travnja Četvrtak, 9. travnja Petak, 10. travnja
1. sat NJEMAČKI  GEOGRAFIJA INFORMATIKA  ENGLESKI MATEMATIKA
2. sat LIKOVNO POVIJEST NJEMAČKI   TiZK  MATEMATIKA
3. sat HRVATSKI POVIJEST  MATEMATIKA PRIRODA HRVATSKI
4. sat NJEMAČKI  TiZK MATEMATIKA PRIRODA TEHNIČKO
5. sat INFORMATIKA GEOGRAFIJA  GLAZBENO HRVATSKI HRVATSKI
6. sat ENGLESKI HRVATSKI VJERONAUK  ENGLESKI  VJERONAUK

Raspored Gojevići:

  Ponedjeljak, 30. ožujka Utorak, 31. ožujka Srijeda, 1. travnja Četvrtak, 2. travnja Petak, 3. travnja
1. sat VJERONAUK LIKOVNO  POVIJEST  NJEMAČKI  TiZK
2. sat HRVATSKI  PRIRODA  TiZK MATEMATIKA  
3. sat MATEMATIKA  PRIRODA  TEHNIČKO GLAZBENO HRVATSKI
4. sat MATEMATIKA HRVATSKI  GEOGRAFIJA INFORMATIKA  HRVATSKI
5. sat HRVATSKI MATEMATIKA  ENGLESKI INFORMATIKA  POVIJEST
6. sat NJEMAČKI  VJERONAUK  ENGLESKI  VJERONAUK  ENGLESKI

Raspored Fojnica:

  Ponedjeljak, 30. ožujka Utorak, 31. ožujka Srijeda, 1. travnja Četvrtak, 2. travnja Petak, 3. travnja
1. sat NJEMAČKI  GEOGRAFIJA INFORMATIKA  ENGLESKI MATEMATIKA
2. sat LIKOVNO POVIJEST  NJEMAČKI   TiZK  MATEMATIKA
3. sat HRVATSKI POVIJEST  MATEMATIKA  PRIRODA HRVATSKI
4. sat NJEMAČKI  TiZK MATEMATIKA  PRIRODA  TEHNIČKO
5. sat INFORMATIKA GEOGRAFIJA GLAZBENO HRVATSKI HRVATSKI
6. sat ENGLESKI HRVATSKI  VJERONAUK  ENGLESKI  

Raspored Gojevići:

  Ponedjeljak, 23. ožujka Utorak, 24. ožujka Srijeda, 25. ožujka Četvrtak, 26. ožujka Petak, 27. ožujka
1. sat VJERONAUK LIKOVNO POVIJEST  NJEMAČKI TZK
2. sat HRVATSKI PRIRODA TZK MATEMATIKA GEOGRAFIJA
3. sat MATEMATIKA PRIRODA TEHNIČKO  GLAZBENA K. HRVATSKI
4. sat MATEMATIKA HRVATSKI GEOGRAFIJA INFORMATIKA HRVATSKI
5. sat HRVATSKI MATEMATIKA ENGLESKI INFORMATIKA POVIJEST
6. sat NJEMAČKI VJERONAUK ENGLESKI VJERONAUK ENGLESKI

Raspored Fojnica:

  Ponedjeljak, 23. ožujka Utorak, 24. ožujka Srijeda, 25. ožujka Četvrtak, 26. ožujka Petak, 27. ožujka
1. sat NJEMAČKI  GEOGRAFIJA INFORMATIKA ENGLESKI MATEMATIKA
2. sat LIKOVNO POVIJEST NJEMAČKI  TZK MATEMATIKA
3. sat HRVATSKI POVIJEST MATEMATIKA PRIRODA HRVATSKI
4. sat NJEMAČKI  TZK  MATEMATIKA PRIRODA TEHNIČKO
5. sat INFORMATIKA GEOGRAFIJA GLAZBENA K.  HRVATSKI HRVATSKI
6. sat ENGLESKI HRVATSKI VJERONAUK ENGLESKI VJERONAUK

Raspored Gojevići:

  Utorak, 17. ožujka Srijeda, 18. ožujka Četvrtak, 19. ožujka Petak, 20. ožujka
1. sat LIKOVNO POVIJEST NJEMAČKI TZK
2. sat PRIRODA TZK MATEMATIKA GEOGRAFIJA
3. sat PRIRODA TEHNIČKO GLAZBENA K. HRVATSKI
4. sat HRVATSKI GEOGRAFIJA INFORMATIKA HRVATSKI
5. sat MATEMATIKA ENGLESKI J. INFORMATIKA POVIJEST
6. sat VJERONAUK ENGLESKI J. VJERONAUK ENGLESKI

 

Raspored Fojnica:

  Utorak, 17. ožujka Srijeda, 18. ožujka Četvrtak, 19. ožujka Petak, 20. ožujka
1. sat TZK HRVATSKI J. ENGLESKI MATEMATIKA
2. sat GEOGRAFIJA NJEMAČKI J. TZK MATEMATIKA
3. sat POVIJEST MATEMATIKA PRIRODA HRVATSKI
4. sat GEOGRAFIJA MATEMATIKA PRIRODA TEHNIČKO
5. sat ENGLESKI J. GLAZBENA K. HRVATSKI HRVATSKI
6. sat POVIJEST VJERONAUK ENGLESKI VJERONAUK