Raspored Gojevići:

  Ponedjeljak, 6. travnja Utorak, 7. travnja Srijeda, 8. travnja Četvrtak, 9. travnja Petak, 10. travnja
1. sat HRVATSKI PRIRODA TiZK  MATEMATIKA  
2. sat TEHNIČKO LIKOVNO  POVIJEST  NJEMAČKI  TiZK
3. sat NJEMAČKI HRVATSKI GEOGRAFIJA MATEMATIKA  INFORMATIKA
4. sat HRVATSKI PRIRODA  POVIJEST HRVATSKI  INFORMATIKA
5. sat MATEMATIKA  MM VJERONAUK  ENGLESKI NJEMAČKI  HRVATSKI
6. sat VJERONAUK MATEMATIKA  ENGLESKI    HRVATSKI

Raspored Fojnica:

  Ponedjeljak, 6. travnja Utorak, 7. travnja Srijeda, 8. travnja Četvrtak, 9. travnja Petak, 10. travnja
1. sat ENGLESKI TiZK HRVATSKI VJERONAUK TEHNIČKO
2. sat ENGLESKI GEOGRAFIJA GEOGRAFIJA PRIRODA  LIKOVNO
3. sat NJEMAČKI  NJEMAČKI  HRVATSKI  TiZK  MATEMATIKA
4. sat HRVATSKI HRVATSKI INFORMATIKA HRVATSKI  MATEMATIKA
5. sat  GLAZBENA K. POVIJEST MATEMATIKA POVIJEST VJERONAUK
6. sat INFORMATIKA NJEMAČKI   MATEMATIKA PRIRODA  

Raspored Gojevići:

  Ponedjeljak, 30. ožujka Utorak, 31. ožujka Srijeda, 1. travnja Četvrtak, 2. travnja Petak, 3. travnja
1. sat HRVATSKI  PRIRODA  TiZK  MATEMATIKA  GLAZBENO
2. sat TEHNIČKO  LIKOVNO  POVIJEST  NJEMAČKI  TiZK
3. sat  NJEMAČKI  HRVATSKI GEOGRAFIJA MATEMATIKA  INFORMATIKA
4. sat HRVATSKI  PRIRODA  POVIJEST HRVATSKI  INFORMATIKA
5. sat MATEMATIKA  VJERONAUK  ENGLESKI NJEMAČKI  HRVATSKI
6. sat  VJERONAUK MATEMATIKA  ENGLESKI    HRVATSKI

Raspored Fojnica:

  Ponedjeljak, 30. ožujka Utorak, 31. ožujka Srijeda, 1. travnja Četvrtak, 2. travnja Petak, 3. travnja
1. sat ENGLESKI  TiZK  HRVATSKI  VJERONAUK  TEHNIČKO
2. sat ENGLESKI GEOGRAFIJA  GEOGRAFIJA  PRIRODA  
3. sat NJEMAČKI   NJEMAČKI   HRVATSKI  TiZK  MATEMATIKA
4. sat  HRVATSKI HRVATSKI INFORMATIKA HRVATSKI  MATEMATIKA
5. sat GLAZBENO POVIJEST MATEMATIKA  POVIJEST  VJERONAUK
6. sat INFORMATIKA  NJEMAČKI   MATEMATIKA  PRIRODA  

Raspored Gojevići:

  Ponedjeljak, 23. ožujka Utorak, 24. ožujka Srijeda, 25. ožujka Četvrtak, 26. ožujka Petak, 27. ožujka
1. sat HRVATSKI PRIRODA TZK MATEMATIKA  GEOGRAFIJA
2. sat TEHNIČKO LIKOVNO POVIJEST  NJEMAČKI TZK
3. sat NJEMAČKI HRVATSKI GEOGRAFIJA MATEMATIKA INFORMATIKA
4. sat HRVATSKI  PRIRODA POVIJEST  GLAZBENA K. INFORMATIKA
5. sat MATEMATIKA VJERONAUK ENGLESKI  NJEMAČKI HRVATSKI
6. sat VJERONAUK MATEMATIKA ENGLESKI   HRVATSKI

Raspored Fojnica:

  Ponedjeljak, 23. ožujka Utorak, 24. ožujka Srijeda, 25. ožujka Četvrtak, 26. ožujka Petak, 27. ožujka
1. sat ENGLESKI TZK HRVATSKI VJERONAUK TEHNIČKO
2. sat ENGLESKI GEOGRAFIJA GEOGRAFIJA PRIRODA LIKOVNO
3. sat NJEMAČKI  NJEMAČKI HRVATSKI TZK MATEMATIKA
4. sat HRVATSKI HRVATSKI  INFORMATIKA HRVATSKI MATEMATIKA
5. sat GLAZBENA K. POVIJEST MATEMATIKA POVIJEST VJERONAUK
6. sat INFORMATIKA NJEMAČKI MATEMATIKA  PRIRODA  

Raspored Gojevići:

  Utorak, 17. ožujka Srijeda, 18. ožujka Četvrtak, 19. ožujka Petak, 20. ožujka
1. sat PRIRODA TZK MATEMATIKA GEOGRAFIJA
2. sat LIKOVNO POVIJEST NJEMAČKI TZK
3. sat HRVATSKI  GEOGRAFIJA MATEMATIKA INFORMATIKA 
4. sat PRIRODA POVIJEST GLAZBENA K. INFORMATIKA 
5. sat VJERONAUK ENGLESKI J. NJEMAČKI HRVATSKI
6. sat MATEMATIKA ENGLESKI J. VJERONAUK HRVATSKI

 

Raspored Fojnica:

  Utorak, 17. ožujka Srijeda, 18. ožujka Četvrtak, 19. ožujka Petak, 20. ožujka
1. sat HRVATSKI J. HRVATSKI J. VJERONAUK TEHNIČKO
2. sat TZK GEOGRAFIJA   PRIRODA LIKOVNA K.
3. sat GEOGRAFIJA   HRVATSKI J. TZK MATEMATIKA
4. sat POVIJEST INFORMATIKA HRVATSKI MATEMATIKA
5. sat POVIJEST MATEMATIKA NJEMAČKI J. VJERONAUK
6. sat ENGLESKI J. MATEMATIKA PRIRODA